Shopping Park Senec

  • Celková pronajímatelná plocha: 3.779 m2
  • Dokončení: Q4/2020
  • Lokalita: Senec (SK)
  • Nájemce: Takko Fashion, Deichmann, TEDi, dm drogerie, KiK, Super zoo, GATE

Lokalita.
Prostředí.
Řešení.

Tento projekt realizujeme pro budoucí nájemce Takko Fashion, Deichmann, TEDi, dm drogerie, KiK, Super zoo a GATE.

Obchodní centrum je situováno v Senci, na ulici Bratislavská. Stavba je koncipována v návaznosti na okolní zástavbu a obchodní centrum  Tesco.

Senec je okresní město ležící v Bratislavském kraji na Slovensku, kde žije téměř 20 000 obyvatel. Otevření tohoto obchodního centra je plánováno na čtvrtý kvartál roku 2020.

Nájemce.
Financování.
Strategie.

GATE je oblíbená značka pro mladé ženy i muže. Jedinečný design a městský styl je inspirován světem mladých. Každá kolekce přináší jiskru v nejnovějších trendech. GATE obléká mladé, co se nebojí držet krok s módou. V nabídce mezinárodního prodejce naleznete širokou nabídku oblečení, doplňků, spodního prádla, obuvi i sportovního oblečení.

Společnost dm drogerie markt s.r.o. je jedničkou na českém drogistickém trhu. Ve střední a jihovýchodní Evropě patří dm k největším drogistickým řetězcům. První prodejna mateřské společnosti dm Rakousko byla otevřena v roce 1976 v Linci. V České Republice se první dm objevila roku 1993 v Českých Budějovicích. Dnes má dm Česká republika 232 prodejen po celé zemi a její centrála sídlí v Českých Budějovicích. V obchodním roce 2018/2019 dosáhla dm Česká republika obratu 10,58 mld. CZK. Celý koncern dm, včetně dm Německo, pak měl v tomto obchodním roce obrat 11,195 mld EUR.

Úspěch společnosti KiK Textilien a Non-Food GmbH je založen na vzniku nového obchodního modelu: textilního diskontu. V současné době se KiK řadí do Top Ten největších prodejců v německém maloobchodu a provozuje více než 3 400 prodejen v Evropě – z toho 2 600 prodejen jen v samotném Německu. Hlavním pilířem nabídky je kvalitativně dobrý a přitom cenově výhodný textil, který představuje cca 70% celého sortimentu. Sortiment textilu doplňuje Non-Food zboží, jako např. dárkové předměty, bytový textil, doplňky, hračky a psací potřeby.

Super zoo je síť specializovaných maloobchodních prodejen zabývajících se prodejem chovatelských potřeb, krmiv a živých zvířat. Svým klientům nabízí široký a kompletní sortiment kvalitního krmiva od renomovaných tuzemských i zahraničních dodavatelů, ale i terarijní zvířátka, hlodavce, králíčky a třeba i papoušky.

Více než 2 250 poboček po celé Evropě a kolem 20 000 zaměstnanců v 8 zemích. To je společnost TEDi, založena v roce 2004 v Dortmundu, patřící k předním firmám nepotravinářského odvětví. Pod jednou střechou je možné zakoupit dekorace, potřeby pro domácnost, psací potřeby a další zboží.

Deichmann je vedoucí firma na trhu v německém i evropském obchodu s obuví. Díky velkému výběru obuvi pro všechny věkové skupiny poskytuje zřejmě nejrozsáhlejší nabídku na trhu. Rodinný podnik založený roku 1913 v Essenu má v současnosti 4053 kamenných prodejen ve 26 zemích a zaměstnává více než 40 698 pracovníků.
Společnost Takko Fashion se od svého založení v roce 1982 rozvinula do dnešní podoby úspěšného mezinárodního obchodu tzv. ”Smart Discounter” s 1.900 pobočkami v 17 zemích, ve kterých nabízí každodenní módní oblečení pro celou rodinu za skvělé ceny.Strategickým exitovým a finančním partnerem je nemovitostní fond naší skupiny ZDR INVESTMENTS, do jehož portfolia bude tento nájemní objekt včetně dlouhodobé nájemní smlouvy začleněn.

Aktuální stav