Retail park Vyškov

  • Celková pronajímatelná plocha: 1921 m2

  • Dokončení: 2022

  • Nájemci: ACTION, HECHT

Lokalita.
Prostředí.
Řešení.

Tento projekt realizujeme pro budoucí nájemce  ACTION a HECHT.  Vyhledali jsme vhodný pozemek a vyřizujeme veškerá nezbytná zákonná povolení vztahující se k výstavbě.

Vyškov je město ležící v severní části Jihomoravského kraje na řece Haná, 30 km severovýchodně od Brna. Žije zde témeř 21 000 obyvatel.

Nájemce.
Financování.
Strategie.

Action je původně nizozemský mezinárodní diskontní řetězec, který byl založen roku 1993. Řetězec působí v Nizozemsku, Belgii, Německu, Francii, Itálii, Lucembursku, Rakousku, Polsku a Česku, kde provozuje více než 2 000 prodejen. K lednu 2022 zaměstnávala přes 63 000 zaměstnanců.

Společnost HECHT MOTORS, s.r.o., majitel ochranné známky „Hecht – specialista na zahradu“, byla založena v roce 1994 českými cílevědomými majiteli, kteří měli společnou vizi. První kvalitní výrobky pro zahradu s označením HECHT se začaly prodávat již v roce 1998, byly to spolehlivé a výkonné elektrické plotostřihy a pily. Sortiment nabízeného zboží se velmi rychle rozšiřoval a společnost HECHT MOTORS, s.r.o. tak začala rychle reagovat na zvyšující se poptávku po kvalitní zahradní technice.

Strategickým exitovým a finančním partnerem je nemovitostní fond naší skupiny ZDR INVESTMENTS, do jehož portfolia bude tento nájemní objekt včetně dlouhodobé nájemní smlouvy začleněn.

Aktuální stav.

Probíhá plánovací a povolovací proces projektu.