Retail park Jičín

  • Celková pronajímatelná plocha: 1.794 m2
  • Dokončení: 2021
  • Nájemce: JYSK, Hecht

Lokalita.
Prostředí.
Řešení.

Tento projekt realizujeme na klíč pro společnosti JYSK a HECHT, které si pro svojí další expanzi v České republice vybraly lokalitu ve městě Jičín. Obchodní centrum se bude nacházet v městské části Robousy,  přímo vedle východní průmyslové zóny. Otevření tohoto obchodního centra je plánováno na třetí kvartál roku 2021.

Nájemce.
Financování.
Strategie.

JYSK je mezinárodní maloobchodní řetězec prodávající „vše pro domov“, stále vlastněný svým zakladatelem, Larsem Larsenem, který je známý v celém Dánsku jako přední obchodník země, u něhož vždy naleznete „skvělou nabídku“. Koncern JYSK provozuje přibližně 2 800 prodejen ve 52 zemích celého světa. Roční obrat koncernu činí přibližně 3,79 miliardy eur. Růst je stabilní a řízený a celkový počet zaměstnanců činí téměř 24 000.

Společnost HECHT MOTORS, s.r.o., majitel ochranné známky „Hecht – specialista na zahradu“, byla založena v roce 1994 českými cílevědomými majiteli, kteří měli společnou vizi. První kvalitní výrobky pro zahradu s označením HECHT se začaly prodávat již v roce 1998, byly to spolehlivé a výkonné elektrické plotostřihy a pily. Sortiment nabízeného zboží se velmi rychle rozšiřoval a společnost HECHT MOTORS, s.r.o. tak začala rychle reagovat na zvyšující se poptávku po kvalitní zahradní technice.

Strategickým exitovým a finančním partnerem je nemovitostní fond naší skupiny ZDR INVESTMENTS SICAV a.s., do jehož portfolia bude tento nájemní objekt začleněn.