Raab Karcher Vestec

  Lokalita.
  Prostředí.
  Řešení.

  Vestec u Prahy je lokalitou, která dnes pomáhá obhospodařovat a zásobovat Hl.m. Prahu, jako její navazující industriální část. Vedle tzv. starého Vestce
  s klidnou rodinnou rezidenční zónou, se při ulici Vídeňská rozkládá oblast
  s mnoha obchody a výdejními sklady, či spedicí. V průběhu let 1998-2010 jsme
  ve Vestci realizovali expanzní výstavbu pro společnosti RAAB KARCHER, FANY GASTROSERVIS, NOVICOM PRAHA, MICHAEL HUBER CZ a SANITOP. Všechny tyto objekty stále fungují a pomohly rozvoji lokality. Klienti využívali našich služeb, protože jsme pro každý projekt volili vždy osobní přístup, korektnost v jednání, zájem o lokalitu a postavební servis. Tento přístup stále razíme i navzdory dnešní uspěchané době.
  Korektní jednání a postavební servis. Od A-Z.

  Nájemce.
  Financování.
  Strategie.

  Síť prodejen stavebnin STAVMAT STAVEBNINY je prezentována 64 vlastními prodejnami na území České republiky, dalšími více než 60 prodejnami na Slovensku a v Maďarsku a je dodavatelem kompletních stavebních materiálů všem zákaznickým skupinám. STAVMAT STAVEBNINY je dlouhodobě jedním
  z leadrů trhu se stavebními materiály od tuzemských i zahraničních výrobců, kterýmimo jiné zastřešil do svého portfolia například společnosti RAAB KARCHER nebo PLATFORMA.

  Financování tohoto projektu jsme provedli za využití specifického finančního nástroje - leasingu nemovitostí, kdy se naším partnerem stala společnost UNICREDIT LEASING.

  Startegickým partnerem, který tento úspěšný projekt odkoupil a zařadil do svého investičního portfolia, se stal koncern CPI.