OC Hradec Králové

  • Celková pronajímatelná plocha: 18500 m2

  • Dokončení: 2022

  • Nájemci: Albert, Action, PEPCO, JYSK, KiK Benu,  a další...

Lokalita.
Prostředí.
Řešení.

V roce 2009 jsme inicializovali jednání o příležitosti spočívající ve výstavbě čtyř provozoven PENNY MARKET přímo s jejich mateřskou společností REWE GROUP.
Projekty jsme startovali v různé fázi rozpracovanosti a abychom dodrželi veškeré smluvní termíny, museli jsme místy vynaložit extrémní úsilí, jehož výsledkem ale bylo postupné otevření všech čtyřech prodejen v období 2011 - 2012.
Konkrétně se jednalo o prodejnu ve Votici a dále v Tachově, v Jevíčku a ve Strážnici. Protože se jednalo o realizaci projektů napříč celou republikou, byla jejich koordinace opravdovou výzvou. Vše se přesto podařilo a prodejny dnes skvěle prosperují. Poděkování zde patří především obchodnímu zastoupení PENNY MARKET a REWE GROUP za profesionální spolupráci.
Svižně a nekompromisně. Od A-Z.

Nájemce.
Financování.
Strategie.

Společnost BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1990. S obratem ve výši 22,6 miliard Kč, s 215 prodejnami a 6 000 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty.

Financování jsme pro tento projekt aranžovali se společností IMMORENT ze skupiny ERSTE a to formou leasingu nemovitostí. V rekordním čase, v prázdninovém období.

Strategickým exitovým partnerem se v roce 2017 stal investiční fond naší skupiny ZDR INVESTMENTS SICAV, do jehož portfolia byl tento nájemní objekt včetně dlouhodobé nájemní smlouvy úspěšně převeden.