OC Bílovec

  • Celková pronajímatelná plocha: 1.850 m2

  • Dokončení: 2022

  • Nájemce: Albert, Pepco, SuperZOO, Traficon

Lokalita.
Prostředí.
Řešení.

Tento projekt realizujeme na klíč pro budoucí nájemce  ALBERT, Pepco, SuperZOO a Traficon. Vyhledali jsme vhodný pozemek a vyřizujeme veškerá nezbytná zákonná povolení vztahující se k výstavbě požadovaného nákupního centra.

Nájemce.
Financování.
Strategie.

ALBERT ČR je součástí skupiny Ahold Delhaize a na českém trhu působí od roku 1991. S tržbami ve výši 55,8 mld. Kč a více než 300 prodejnami se jedná o jednoho z lídrů na trhu supermarketů. Na prodejní ploše 5.000 m2 v tomto projektu nabídne široký výběr produktů od známých i privátních značek.

PEPCO je evropská diskontní síť, která nabízí produkty pro celou rodinu a domácnost za nejnižší ceny. V Česku se dynamicky rozvíjí již několik let. PEPCO je nejoblíbenějším prodejcem dětských oděvů a významným dodavatelem dekorativního zboží do domácnosti. V 11 zemích provozuje PEPCO více než 2 000 prodejen.
Super zoo je síť specializovaných maloobchodních prodejen zabývajících se prodejem chovatelských potřeb, krmiv a živých zvířat. Svým klientům nabízí široký a kompletní sortiment kvalitního krmiva od renomovaných tuzemských i zahraničních dodavatelů, ale i terarijní zvířátka, hlodavce, králíčky a třeba i papoušky.
Traficon je přední ryze česká síť prodejen tabákových výrobků, tiskovin a loterijních služeb. Začali první trafikou v roce 1996. Od té doby jejich síť vyrostla na více než 150 prodejen po celé ČR a stále přibývají další.

Aktuální stav.