NORMA Kaznějov

  • Celková pronajímatelná plocha: 1.445 m2
  • Dokončení: březen 2019
  • Nájemce: NORMA, k. s.

Lokalita.
Prostředí.
Řešení.

Obchodní centrum se nachází na ulici Plzeňská, tedy na hlavním tahu mezi Plzní a Žatcem. Zvolená lokalita byla pečlivě vybrána a i když se jedná o menší obec, je zde velká spádová oblast a především v obci samotné není žádná prodejna potravin. Prodejna je prodejnou zcela nového typu, která byla převzata z úspěšného modelu použivaného řetězcem NORMA v německy mluvících zemích.

Nájemce.
Financování.
Strategie.

NORMA patří už více než pět desetiletí k vedoucím diskontním řetězcům a úspěšně pokračuje v neustálém růstu. Díky své cenové politice může NORMA nabízet cca 1000 druhů potravinářského zboží, zboží denní potřeby a akčního nepotravinářského zboží za mimořádně příznivé ceny. NORMA začala podnikat v jižním Německu, ale expandovala dále nejen v Německu, ale i do Francie, České republiky a Rakouska. V současné době již provozuje více než 1.450 prodejen.

Strategickým exitovým a finančním partnerem byl nemovitostní fond naší skupiny ZDR INVESTMENTS, do jehož portfolia byl tento nájemní objekt včetně dlouhodobé nájemní smlouvy v létě 2019 začleněn.