JYSK Vyškov

  Lokalita.
  Prostředí.
  Řešení.

  Tento projekt jsme realizovali na klíč pro společnost JYSK, která koncem roku 2013 projevila zájem o obchodní lokalitu ve městě Vyškov. Vyhledali jsme vhodný objekt naproti obchodnímu centru TESCO. Nemovitost jsme získali obchodněprávní fúzí společnosti, jež nemovitost. Následně jsme vyřídili veškerá nezbytná zákonná povolení vztahující se k výstavbě požadovaného objektu, odsouhlasili s budoucím nájemcem dispoziční řešení, termín realizace, celý záměr ve spolupráci s vybranou finanční institucí profinancovali, a samozřejmě také zkolaudovali.
  Výsledek naší práce je zachování stávající budovy, kterou jsme citlivě upravili
  a rozšířili pro potřeby známého skandinávského řetězce. Předání požadované nemovitosti do užívání a její slavnostní otevření se konalo v září 2014.
  Naše know-how. Realizace od A-Z.

  Nájemce.
  Financování.
  Strategie.

  Koncern JYSK je mezinárodní maloobchodní řetězec prodávající „vše pro domov“, stále vlastněný svým zakladatelem, Larsem Larsenem, který je známý v celém Dánsku jako přední obchodník země, u něhož vždy naleznete „skvělou nabídku“. Koncern JYSK provozuje přibližně 2 500 prodejen ve 48 zemích celého světa, přičemž v České republice a na Slovensku jich nalezneme již přes 100.
  Roční obrat koncernu činí přibližně 3,12 miliardy eur při stabilním růstu
  a plánované další expanzi. Celkový počet zaměstnanců činí téměř 21 000.

  Při financování tohoto projektu jsme využili služeb ČSOB a to formou klasického developerského financování.

  Startegickým exitovým partnerem se posléze stala skupina DRFG, která od naší společnosti celý projekt odkoupila a zařadila ho do portfolia svého investičního fondu.