JYSK Písek

  Lokalita.
  Prostředí.
  Řešení.

  Výzva najít vhodné atraktivní prodejní plochy pro našeho stálého obchodního partnera - společnost JYSK, nebyla v tomto případě vůbec jednoduchá. Město Písek je krásné, na komerční výstavbu však velmi náročné. Mnoho historicky chráněných oblastí v kombinaci s klasickými oblastmi se záplavovým potenciálem. Vhodné plochy jsme vytipovali vedle stávajícího obchodního domu TESCO. Objekt JYSK zde na sousední obchodní plochy plynule navazuje, je viditelný z píseckého dopravního okruhu a zároveň nakupujícím poskytuje pocit téměř domácího prostředí, a to díky nadstandardní výsadbě okolní zeleně. Poděkování patří společnosti TESCO, která nám vyšla vstříc v jednání
  o společném dopravním přístupu k nemovitosti.
  Jako vždy, dodržení vysokého standardu. Od A-Z.

  Nájemce.
  Financování.
  Strategie.

  Koncern JYSK je mezinárodní maloobchodní řetězec prodávající „vše pro domov“, stále vlastněný svým zakladatelem, Larsem Larsenem, který je známý v celém Dánsku jako přední obchodník země, u něhož vždy naleznete „skvělou nabídku“. Koncern JYSK provozuje přibližně 2 500 prodejen ve 48 zemích celého světa, přičemž v České republice a na Slovensku jich nalezneme již přes 100.
  Roční obrat koncernu činí přibližně 3,12 miliardy eur při stabilním růstu
  a plánované další expanzi. Celkový počet zaměstnanců činí téměř 21 000.

  Při financování tohoto projektu jsme využili služeb ČESKÉ SPOŘITELNY a to formou klasického developerského financování.

  Startegickým exitovým partnerem se posléze stala skupina DRFG, která od naší společnosti celý projekt odkoupila a zařadila ho do portfolia svého investičního fondu.