JYSK Pardubice

  Lokalita.
  Prostředí.
  Řešení.

  Další projekt pro našeho osvědčeného obchodního partnera, společnost JYSK, jsme tentokrát realizovali ve městě perníku, v Pardubicích. V zaběhlé komerční zóně, v těsné blízkosti nákupního centra KAUFLAND, jsme dokázali v rekordně krátkém čase koupit vhodný pozemek a po nezbytném inženýringu, získání všech stavebních povolení a vyřešení "běžných" záludností, které projekty podobného charakteru dříve či později potkají, jsme požadovaný objekt zdárně postavili
  a předali do užívání.
  Společnost JYSK zde v první etapě perfektně doplnil druhý nájemce - společnost PROSPÁNEK. V rámci realizace etapy číslo dvě, která následovala po prvním roce užívání, jsme navýšili nájemní plochy na 3.000 m². Své prodejní prostory zde poté získali český prodejce luxusního nábytku ČERTOVINA a prodejce domácích potřeb - společnost STYLE.
  Jak je naším dobrým zvykem. Realizace od A-Z.

  Nájemce.
  Financování.
  Strategie.

  Koncern JYSK je mezinárodní maloobchodní řetězec prodávající „vše pro domov“, stále vlastněný svým zakladatelem, Larsem Larsenem, který je známý v celém Dánsku jako přední obchodník země, u něhož vždy naleznete „skvělou nabídku“. Koncern JYSK provozuje přibližně 2 500 prodejen ve 48 zemích celého světa, přičemž v České republice a na Slovensku jich nalezneme již přes 100.
  Roční obrat koncernu činí přibližně 3,12 miliardy eur při stabilním růstu
  a plánované další expanzi. Celkový počet zaměstnanců činí téměř 21 000.

  Při financování tohoto projektu jsme využili služeb družstevní záložny ARTESA, která se na obdobné transakce zaměřuje.

  Během krátké doby po zprovoznění této obchodní zóny jsme akceptovali nabídku soukromého lokálního investora, který projevil zájem o koupi celého projektu včetně dlouhodobých nájemních kontraktů obou nájemců. Finálním zakončením našeho působení v této lokalitě byla realizace druhé etapy.