Fany Gastroservis Vestec

  Lokalita.
  Prostředí.
  Řešení.

  Vestec u Prahy je lokalitou, která dnes pomáhá obhospodařovat a zásobovat Hl.m. Prahu, jako její navazující industriální část. Vedle tzv. starého Vestce
  s klidnou rodinnou rezidenční zónou, se při ulici Vídeňská rozkládá oblast
  s mnoha obchody a výdejními sklady, či spedicí. V průběhu let 1998-2010 jsme
  ve Vestci realizovali expanzní výstavbu pro společnosti FANY GASTROSERVIS, RAAB KARCHER, NOVICOM PRAHA, MICHAEL HUBER CZ a SANITOP. Všechny tyto objekty stále fungují a pomohly rozvoji lokality. Klienti využívali našich služeb, protože jsme pro každý projekt volili vždy osobní přístup, korektnost v jednání, zájem o lokalitu a postavební servis. Tento přístup stále razíme i navzdory dnešní uspěchané době.
  Osobní přístup. Od A-Z.​​​​​​

  Nájemce.
  Financování.
  Strategie.

  Společnost FANY GASTROSERVIS vznikla na počátku 90 let jako provozovatel několika maloobchodních jednotek se sortimentem ovoce a zeleniny. Na podzim roku 2006 byl ve spolupráci se skupinou TRAXIAL postaven vlastní moderní skladový areál. Aktuální nabídka sortimentu zahrnuje více než 7500 druhů zboží a jsou v ní zastoupeny výrobky všech významných výrobců i dovozců v České republice. V současnosti zásobuje FANY GASTROSERVIS více než 1900 provozoven v Praze a okolí.

  Financování tohoto projektu jsme provedli za využití specifického finančního nástroje - leasingu nemovitostí, kdy se naším partnerem stala společnost UNICREDIT LEASING.