BILLA Mariánské Lázně

  • Celková pronajímatelná plocha: 1184 m2

  • Dokončení: 2019

  • Nájemci: BILLA, TRAFICON

Lokalita.
Prostředí.
Řešení.

Úšovice jsou nejstarší částí dnešních Mariánských Lázní. Na ulici Pražská jsme dle přesné klientské specifikace 22. listopadu 2019 slavnostně otevřeli prodejnu BILLA a pomohli tak k expanzi našemu dlouholetému významnému partnerovi.

Nájemce.
Financování.
Strategie.

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1990. S obratem ve výši 22,6 mld. Kč, s 215 prodejnami a  6 000 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří většinu jejího sortimentu. České potraviny jsou také součástí privátních značek řetězce Billa – Vocílka, Naše bio, BILLA značka, BILLA Premium, BILLA Easy, Clever a Česká farma.

Strategickým exitovým a finančním partnerem byl nemovitostní fond naší skupiny ZDR INVESTMENTS, do jehož portfolia byl tento nájemní objekt včetně dlouhodobé nájemní smlouvy začleněn.